Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 17 Sep
kl 17:00 - 21:00
Konfirmasjon Lise
Lindås IL  
Konfirmasjon Lise Hodnekvam   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 17:00 - 21:00
Konfirmasjon Hanne
Lindås IL  
Konfirmasjon Hanne H Solen   Les mer  
Sat 4 Sep
kl 18:00 - 23:59
HB damer/Jr sosialt
Lindås IL  
Sosial aktivitet HB damer/Jr   Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 20:00
Møte v/ Therese Vaktskjold
Therese Vaktskjold foreldremøte   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 20:00
fotballkiosk G-2010
Lindås IL  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:30 - 19:00
FB G/J12
Lindås IL  
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 22:00
Fotballkiosk G-15
Lindås IL  
Sosialkveld G-15   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 17:00 - 18:00
Fotballkiosk G-15 forberedelser
Lindås IL  
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 17:00 - 19:00
G-13
Lindås IL  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:00 - 22:00
G-2012
sosialkveld   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:00 - 18:00
1.klasse
1.klasse   Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 20:00
Møte/avslutning HB J2007
Lindås IL  
Møte/avslutning HB J2007   Les mer  
Levert av IdrettenOnline